Od października startowaliśmy kilkakrotnie w zawodach wojewódzkich organizowanych przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki oraz w Zawodach OMDO (Od Młodzika do Olimpijczyka), w ostatni weekend z powodzeniem pływaliśmy w Otwartych Zawodach Pływackich o Puchar Północnego Mazowsza pod Patronatem Burmistrza Miasta Mława.

W nowym sezonie nasi zawodnicy z powodzeniem rywalizują z konkurencyjnymi klubami Mazowsza. Praca na zgrupowaniu przygotowawczym w Wołowie zaczyna przynosić zamierzone rezultaty. Wszyscy zawodnicy poprawiają swoje wyniki życiowe, co daje motywację i satysfakcję z wykonanej pracy treningowej.

Poniżej wyniki naszych najlepszych startów:

  1. Grand Prix WMOZP 2006 – III runda Warszawa:
    • Karolina Adamczyk – srebrny medal na 200m stylem klasycznym,
      brązowy medal na 200m stylem zmiennym, 4 miejsce na 50m stylem klasycznym,
    • Igor Popow – 4 miejsce na 200m stylem grzbietowym,
    • Anna Gajda – 6 miejsce na 200m stylem grzbietowym,
    • Brązowy medal – sztafeta 4 x 100m stylem dowolnym w składzie Gajda Anna, Sobiecka Małgorzata, Adamczyk Karolina, Konewko Aleksandra.
  2. Od Młodzika Do Olimpijczyka – Pierwsze Eliminacje w Sezonie Warszawa:
    • Jakub Dębski – 5 miejsce na 100m stylem dowolnym, 5 miejsce na 200m stylem zmiennym,
    • Igor Popow – złoty medal na 200m stylem zmiennym, brązowy medal na 100m stylem grzbietowym,
    • Karolina Adamczyk – srebrny medal na 100m stylem klasycznym, brązowy medal na 100m stylem dowolnym, 4 miejsce na 100m stylem motylkowym,
    • Małgorzata Sobiecka – 6 miejsce na 100m stylem grzbietowym, 6 miejsce na 100m stylem klasycznym,
  3. Grand Prix WMOZP rocznik 2006- IV runda FINAŁ Warszawa:
    • Igor Popow – złoty medal na 100m stylem grzbietowym, 6 miejsce na 50m stylem grzbietowym,
    • Małgorzata Sobiecka – 6 miejsce na 50m stylem grzbietowym, 6 miejsce na 100m stylem klasycznym,
  4. Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza pod Patronatem Burmistrza Miasta Mława:
    • Jakub Dębski – 4 miejsce na 200m stylem grzbietowym, 5 miejsce na 100m stylem dowolnym,
    • Igor Popow – złoty medal na 200m stylem grzbietowym, brązowy medal na 100m stylem grzbietowym, 4 miejsce stylem dowolnym, 4 miejsce stylem dowolnym,
    • Karolina Adamczyk – srebrny medal na 100m stylem klasycznym, srebrny medal na 100m stylem zmiennym, brązowy medal na 50m stylem klasycznym, 5 miejsce na 50m stylem motylkowym,
    • Anna Gajda – srebrny medal na 100m stylem dowolnym, brązowy medal na 200m stylem grzbietowym, 4 miejsce na 100m stylem grzbietowym,
    • Małgorzata Sobiecka – brązowy medal na 100m stylem grzbietowym, 4 miejsce na 200m stylem grzbietowym, 5 miejsce na 100m stylem dowolnym,
    • Brązowy medal – sztafeta 4 x 100m stylem dowolnym w składzie Gajda Anna, Jakub Dębski, Adamczyk Karolina, Igor Popow,
    • Srebrny medal – sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym w składzie Gajda Anna, Adamczyk Karolina, Igor Popow, Jakub Dębski

Gratulujemy wszystkim startującym, życzymy powodzenia w zbliżających się zawodach na naszej ożarowskiej pływalni, już 5 grudnia 2019r. Ogólnopolskie zawody pływackie z okazji 15-lecia Klubu Sportowego „1” Ożarów Mazowiecki pod patronatem Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Nowy sezon pływacki 2019/2020 rozpoczęty!